ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε μαζί μας, μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα παρακάτω και να μας στείλετε το βιογραφικό σας:

ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Βοηθός Ζαχαροπλάστη (έδρα Αθήνα)

Περιγραφή

Περιγραφή θέσης

  • Nα συμμετέχει για την ποιοτική παρασκευή και την άριστη εμφάνιση των προϊόντων μας
  • Να Παρέχει την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες μας
  • Να διασφαλίζει την εύρυθμη, ποιοτική, παραγωγική και αποτελεσματική λειτουργία του Παρσκευαστηρίου
  • Να συμβάλει ενεργά στην επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών εταιρικών μας στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Σχολής Ζαχαροπλαστικής
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας (επιθυμητή)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία
  • Επικοινωνιακές ικανότητες

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης.

4 Πωλητές – Πωλήτριες (έδρα ΜacΑrthur Glen)

Περιγραφή

  • Άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες της εταιρείας.
  • Εφαρμογή όλων των  προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων.
  • Προετοιμασία των προϊόντων προς πώληση στους πελάτες μας.
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών εταιρικών μας στόχων.

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αποτελεσματική συνεργασία με συναδέλφους και προϊσταμένους
  • Πολύ καλή επικοινωνία, ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Προσφέρουμε

Αποστολή βιογραφικών  στην ηλεκτρονική διεύθυνση
career@konstandinidis.gr με κωδικό ΠΛ/09

Pin It on Pinterest